O nas

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ reagując na potrzeby swoich Partnerów, Klientów oraz Pracowników utworzyła w grudniu 2014r. firmę doradczą Specjał Finanse, która świadczy usługi zarządzania i doradztwa biznesowego. Łączy w sobie doświadczenie praktyczne, znajomość branż i rynków. Wspiera swoich klientów w Polsce w rozwoju ich działalności.

SPECJAŁ FINANSE działa w szerokim zakresie usług finansowych.

Dzięki potencjałowi ogólnopolskiej Grupy Kapitałowej Specjał spółka jest w stanie wynegocjować dla wszystkich  Klientów bezpieczny i zarazem tani kredyt, leasing, pożyczkę, ubezpieczenie oraz inne produkty finansowe.

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie produkty renomowanych oraz wiarygodnych instytucji finansowych. Szeroka oferta jest skierowana do firm oraz osób fizycznych,  które współpracują lub zamierzają współpracować z Grupa Kapitałową Specjał.

Zespół Specjał Finanse  tworzą eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie menedżerskie, poparte licznymi sukcesami w pracy dla różnorodnych przedsiębiorstw. Kompleksowo podchodzimy do klienta, dobieramy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. 

ZADZWOŃ